Browar Bosman jako ważny pracodawca i symbol lokalnej tożsamości Szczecina, publikuje swój pierwszy Lokalny Raport Wpływu. Raport powstał na podstawie dialogu społecznego z interesariuszami – mieszkańcami, partnerami biznesowymi, przedstawicielami lokalnych władz i uczelni – przeprowadzonego na początku tego roku. To kolejny krok ku budowie transparentnych oraz opartych na zaufaniu relacji w regionie.
Wysłuchaliśmy głosów naszej społeczności. Odpowiadamy na potrzeby, które pojawiły się podczas dialogu. Raport to nie tylko podsumowanie naszych działań środowiskowych i społecznych, ale i zobowiązanie do dalszego zaangażowania.
Katarzyna Kiernożycka, Dyrektorka Browaru Bosman
Zero marnowania wody – i ani kropelki więcej
Dążymy do ZERA w marnowaniu wody – mówi Teresa Aldea, kierownik ds. zrównoważonego rozwoju – Pomaga nam w tym nasz własny, zmodernizowany system uzdatniania i oczyszczania wody, modernizacje pasteryzacji czy instalacje odzysku wody, a także precyzyjny monitoring procesów oraz bliska współpraca z miejskim ZWiK.
Katarzyna Kiernożycka, Dyrektorka Browaru Bosman

ZERO marnowania wody
Odpowiedzialność społeczna
Jako lokalny pracodawca czujemy się odpowiedzialni za bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta. Dzięki „Trzeźwo Myślę” oraz innym inicjatywom, dbamy o to, by nasze działania miały pozytywny wpływ na jakość życia w Szczecinie.
Katarzyna Kiernożycka, Dyrektorka Browaru Bosman
Marka Bosman – duma Szczecina podbija świat
Z serca Pomorza Zachodniego nasze piwa wyruszają w daleką podróż – trafiają na stoły piwoszy na wszystkich kontynentach, w 36 krajach. To nie tylko duma lokalnej produkcji, ale i międzynarodowy ambasador polskiego rzemiosła piwowarskiego, cieszący się uznaniem na całym świecie.
Katarzyna Kiernożycka, Dyrektorka Browaru Bosman
Raport z myślą o przyszłości – i dla przyszłości
To nie jest raport do szuflady. To dokument, którym otwieramy nowy rozdział w historii Bosmana – z pomocą społeczności i dla niej.
Katarzyna Kiernożycka, Dyrektorka Browaru Bosman